Яндекс.Метрика

Уважаемые пациенты!

В связи с военными действиями медицинский центр Ла Вита Сана временно приостанавливает свою работу.

О возобновлении работы сообщим дополнительно.   

Кон'юнктивіт - це запальне захворювання кон'юнктиви, прозорої слизової оболонки очного яблука.

Кон'юнктивіти бувають:

  • бактеріальними;
  • вірусними;
  • алергічними;
  • також зустрічаються більш рідкісні форми кон'юнктивіту, такі як гонорейний кон'юнктивіт, туберкульозний кон'юнктивіт.

Пацієнтів може турбувати:

  • почервоніння очей;
  • біль і відчуття чужорідного тіла в оці;
  • виділення з очей;
  • відчуття печіння;
  • свербіж;
  • сльозотеча;
  • лікування кон'юнктивіту.

Схема лікування кон'юнктивіту залежить від причин, що викликали захворювання.

Вірусний кон'юнктивіт - особливий догляд за очима, який може допомогти контролювати симптоми і запобігти ускладненням.

Бактеріальний кон'юнктивіт - очні краплі з антибіотиками.

Алергічний кон'юнктивіт - рекомендовано лікування ангістаміческімі препаратами. У деяких випадках можуть призначатися місцеві кортикостероїди для зменшення запалення.

Якщо не лікувати кон'юнктивіт він може перейти в хронічну форму. Часто наслідками хронічного запалення слизової є перехід процесу на рогівку, що небезпечно втратою зору.

Хочу ще згадати про дистрофічних змінах кон'юнктиви, які зустрічаються все частіше.

Пінгвекули - невеликий жировик виділяється на білому тлі кон'юнктиви склери острівець потовщень тканини.

Птерігіум - васкуляризованная складка потовщеною кон'юнктиви склери.

В чому різниця? У тому, що пінгвекули лікування не вимагає, а птерігіум може привести до сліпоти.

Мазок з кон'юнктиви нижньої повіки для мікроскопічного дослідження (визначення збудника кон'юнктивіту) - 80 гривень.

Первинний лікарський огляд - 350 гривень. У вартість входить:

  • визначення гостроти зору,
  • тонометри (вимірювання внутрішньоочного тиску),
  • біомікроскопію (діагностичний метод огляду середовищ ока),
  • бінокулярну офтальмоскопію з медикаментозним мідріазом (огляд очного дна),
  • постановку діагнозу,
  • призначення лікування.

З повним списком послуг, що надаються і вартість на них Ви можете ознайомитись на сторінці Ціни.

Перш ніж сказати що таке кератит, я хочу розповісти про унікальність рогової оболонки. Отже, рогівка - це передній відділ зовнішньої фіброзної капсули. Рогівка володіє такими важливими властивостями, вона прозора, сферична, дзеркально блискуча, гладка.

Кон'юнктива - містить безліч кровоносних судин. Поразка і розрив поверхневого судини ока називається субкон'юктівально крововилив. Відбувається це через те, що судини кон'юнктиви - особливі.

Вони міцно зрощені з оболонкою і не мають пластичністю. Однією з частих причин крововиливів під кон'юнктиву є витончення судинної стінки, атеросклеротичні зміни капілярів, цукрової діабет, різкі перепади артеріального тиску, велика різниця між верхнім і нижнім артеріальним тиском, проблеми зі згортанням крові.

У пацієнта немає скарг, ні болю, якість зору не страждає, пацієнт навіть не здогадується про свій стан, поки не помітить перед дзеркалом і здається, що це зовсім не проблема. Але, це повинно стати своєрідним дзвіночком, який змусить Вас звернути увагу на загальне здоров'я і пройти обстеження. Адже наступного разу крововилив може статися в іншому місці, наприклад головний мозок (інсульт), серцевий м'яз (інфаркт міокарда).

Яке обстеження потрібно пройти:

  • Загальний аналіз крові
  • Ліпідограма
  • Коагулограма
  • Консультація кардіолога і невролога обов'язково.

Специфічного лікування субкон'юнктивальний крововилив не має. Пацієнтам призначаються нестероїдні протизапальні засоби, препарати зміцнюють судинну стінку і знижують проникність капілярів, вітамінотерапія, антиоксидантні препарати.

До офтальмолога пацієнт повинен звернутися для того, щоб виключити такі захворювання очей як, іридоцикліт, геморагічна форма вірусного кон'юнктивіту, інші запальні процеси.

Всі ці обстеження Ви можете пройти в медичному центрі «Ла Віта Сана».

Демодекоз - це захворювання шкіри, яке викликається кліщем Demodexfolliculorum. Його можна виявити у більшості людей, але активізуватися кліщ починає при зниженні імунітету, стресі, незбалансоване харчування.

Дискінезія жовчовивідних шляхів - це порушення рухової функції (надмірне або недостатнє скорочення) жовчовивідних шляхів (жовчного міхура і жовчовивідних шляхів). При цьому органічні зміни самих жовчовивідних шляхів відсутні.

Часто причиною дискинезий є стреси і часті негативні емоції, які викликають зниження вироблення жовчі; порушення в іннервації жовчного міхура і ендокринні (гормональні) порушення, нераціональне харчування, малорухливий спосіб життя.

При зверненні за допомогою пацієнти скаржаться на тупі ниючі болі у верхній половині живота і правому підребер'ї або гострі переймоподібні і короткочасні болі, які іррадіюють ( «віддають») в праву руку або праву лопатку. Болі посилюються після їжі, особливо їли вона жирна або гостра. При цьому практично всі пацієнти відзначають загальну слабкість, зниження апетиту, поганий сон і настрій.

Захворювання протікає тривало, з періодами загострень у вигляді жовчної кольки, яка крім сильних болів, супроводжується серцебиттям, онімінням рук і ніг, відчуттям страху зупинки серця.

Згодом в жовчному міхурі і жовчних протоках розвивається запалення або навіть утворюються камені.

Діагностується дискінезія жовчовивідних шляхів ультразвуковим дослідженням (УЗД), яке доповнюється УЗД з жовчогінним препаратом для уточнення характеру порушення.

Лікування призначається лікарем гастроентерологом в залежності від характеру порушення, давності захворювання, загального стану пацієнта і т.д.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Неправильне харчування, стреси, недостатньо активний спосіб життя - причини ослаблення імунітету і як наслідок, розвитку дисбактеріозу. Дисбактеріоз - це захворювання, що веде до гипоавитаминозу, імунодефіциту, алергії, шкірних захворювань і депресії.

Дисбактеріоз має неприємні прояви: в животі з'являється бурчання, а іноді і відчутный біль, выпорожнення стають нерегулярними. Причому у різних людей прояви дисбактеріозу різні: у одних - це алергічні реакції, у інших - запор або пронос, у третіх - часті застуди і т. д.

З причин, що викликають захворювання, розрізняють: медикаментозний дисбактеріоз (при нерегульованому застосуванні антибіотиків); стресорні («всі хвороби від нервів»), від різних захворювань шлунково-кишкового тракту (холецистит, панкреатит) і т. д.

Не можна вважати, що застосовуючи біфідобактерії (багатьом добре відомі) можна легко позбутися від дисбактеріозу, вони дають лише короткочасний ефект. Головне - відновити власні «корисні» бактерії і допоможе в цьому лікар, отримавши результати необхідних лабораторних досліджень (дослідження калу на дисбактеріоз).

Ми завжди готові допомогти Вам!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Діарея, більш звична назва - пронос, тобто рідкі часті випорожнення. Діарея не є захворюванням, це клінічний прояв різних причин, які виявляються при діагностиці. Діарея практично завжди супроводжується болями (спазми) в животі або підвищенням температури. Веде до зневоднення організму, що особливо небезпечно для дітей і людей похилого віку.

Причин діареї безліч: некип'ячена вода, алергія на продукт або лікарська речовина, непереносимість деяких продуктів, інфекція кишечника (вірусна, бактеріальна або глисти), стреси, хвороби кишечника (синдром подразненого кишечника, хвороба Крона, хронічне запалення кишечника, злоякісні пухлини товстого кишечника і т . д.).

Якщо діарея не супроводжується підвищенням температури і загальне самопочуття не особливо страждає, з нею можна впоратися самостійно. Але от якщо Ви приїхали з Африки чи Азії, де ласували екзотичну їжу, або пили воду з невідомих джерел, - обов'язково поспішіть до лікаря! Якщо у Вас піднялася висока температура, з'явилася нудота і блювота, болі в животі - негайно звертайтеся за медичною допомогою!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Гепатіти можуть бути гострими і хронічними.

Також гепатити розрізняються залежно від причини їх виникнення:

1. Вірусні гепатити, тобто викликані вірусами. Їх кілька: A, B, C, D, E G в залежності від вірусу.

2. Якщо гепатит виникає в результаті зловживання алкоголем, впливу отруйних речовин, медикаментів, солей важких металів, - це токсичний гепатит.

3. Гепатити, пов'язані з неповноцінним харчуванням, порушенням обміну речовин - називаються обмінними гепатитами.

Найпоширеніші - вірусні гепатити.

Вірус гепатиту А викликає гепатит А. Передається через заражену їжу чи напої, брудні руки.

Гепатит В передається через кров (напрклад при ін'єкціях, подряпинах), незахищеному сексі.

Гепатит С веде до цирозу і раку печінки. Основний шлях поширення - через кров.

Гепатит Д практично завжди супроводжує гепатит В і також, як і гепатит В поширюється.

Гепатит Е схожий на гепатит А: передається через брудні руки, при зараженні води фекаліями.

Гепатити F і G вивчені недостатньо.

Будь-який з перерахованих гепатитів має жовтяничну і безжовтяничну форми.

Починається як застуда: температура тіла підвищується, наростає загальна слабкість, нездужання. Пізніше білки очей і шкірні покриви набувають жовтяничний колір.

У більшості випадків, гепатит С протікає безсимптомно, рідше пацієнтів турбує тупий біль в області правого підребер'я, поганий апетит, пригнічений настрій, безсоння.

Вірусний гепатит - захворювання інфекційне, а значить лікують його інфекціоністи (фахівці з інфекційних хвороб), а крім них - гепатологи і гастроентерологи.

Вірусні гепатити А і В виліковуються без спеціального противірусного лікування.

Хронічний гепатит В і С погано піддаються лікуванню, яке проводиться тривало, до одного року.

Після одужання в організмі виробляється імунітет, який захищає організм від повторного зараження вірусом того ж типу. Для профілактики вірусних гепатитів застосовується вакцинація (щеплення), особливо для гепатиту А і В.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Найчастіше болі в грудній клітці бувають при ішемічній хворобі серця (ІХС) та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Болі при цих станах дуже схожі: відчуваються за грудиною, пекучі і тиснуть за характером, віддають в плече або в межлопаточную область.

Гастроезофагеальна хвороба розвивається при занедбаності шлункового вмісту в стравохід; постійний контакт слизової стравоходу з вмістом шлунку, мають кислу реакцію і травні ферменти викликає її запалення.

Клінічно ГЕРБ проявляється печією, відрижками, болями в лівій половині грудної клітини і за грудиною, болючим ковтанням, появою кашлю і захриплості голосу.

Для діагностики захворювання використовується езофагогастроскопія, рентгенографія (виявляються анатомічні порушення стравоходу, службовці причиною захворювання).

Якщо Вас турбують зазначені скарги, не втрачайте часу - зверніться до лікаря.

Бережіть своє здоров'я!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Напевно, немає сильніше за біль, ніж при невралгії трійчастого нерва. Хто хоч раз відчував її, запам'ятає надовго: поширюється на половину особи з відчуттям електричного розряду, різко посилюється на холоді, при жуванні і чищенні зубів. Біль можна спровокувати лише злегка доторкнувшись до лиця (гоління, порив вітру, посмішка, розмова, прийом їжі і т. д.).

Трійчастий нерв має три гілки: 1) очна, 2) верхнечелюстная і 3) нижньощелепна. Залежно від того яка з них запалюється, відповідно з'являються і біль: в області чола, надбрівної дуги, передньому відділі скроні.

Невралгія трійчастого нерва може бути самостійним захворюванням, коли причиною її є судинна патологія (здавлювання нерва аномальним посудиною або порушення кровопостачання) або ускладненням таких захворювань як пухлини, інфекції і т. д.

Неможливо лікувати невралгію, тим більше трійчастого нерва, самостійно. При перших же проявах захворювання зверніться до лікаря! Не приймайте болезаспокійливі засоби - вони не допоможуть!

Для ефективного лікування необхідний точний діагноз, а він можливий тільки при правильно зібраному анамнезі, якісному неврологічному обстеженні. Можливо Вам буде призначена МРТ (магнітно-резонансна томографія) голови або будь-яке інше уточнююче обстеження.

Медичних підходів до лікування невралгії багато, часом вони навіть суперечать один одному. Неможливо сказати яка методика краще: це застосування протисудомних і судинних препаратів, спазмолітиків і седативних, фізіопроцедур; метод лікування лазером і навіть хірургічний (хоча на сьогодні він найбільш спірний).

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

ВСД (вегето-судинна дистонія) не є самостійним захворюванням, але в поєднанні з несприятливими факторами сприяє розвитку багатьох захворювань (підвищення артеріального тиску, ішемічна хвороба серця та ін.). Виявляється у дітей в 80% випадків і частіше серед жителів великих міст. Ознаки вегето-судинної дистонії можна виявити у людей різного віку.

Причини:

  • Конфліктні ситуації в сім'ї та школі, ізолювання дитини або його надмірна опіка;
  • Емоційні перевантаження;
  • Хронічні стреси;
  • Розумове перенапруження;
  • Ендокринні або неврологічні захворювання;
  • Різко міняються метеорологічні умови;
  • Екологічне неблагополуччя;
  • Гіподинамія або надмірні фізичні навантаження;
  • Недотримання режиму харчування;
  • Вікові особливості і т.д.

Клінічні прояви вегето-судинної дистонії різноманітні: запаморочення, зниження апетиту, відчуття зябкости, непереносимість задушливих приміщень, пітливість, нудота, незрозумілі болі в животі, набряки під очима, алергічні реакції, запори, болі в області серця, відчуття серцебиття, запальність, раптові зміни настрою, підвищена чутливість до болю, швидка відволікання, погана переносимість спеки або холоду і т.д.

Якщо в скаргах переважають серцево-судинні розлади, - кажуть про нейро-циркуляторної дистонії.

Вегето-судинна дистонія може протікати з розвитком кризів, які супроводжуються раптової різкою блідістю, зниженням температури тіла і артеріального тиску, пітливістю, нудотою і блювотою; можливі раптові болі в області серця, ядуха, головний біль; з'являється почуття тривоги, страху, озноб.

Лікар-невролог нашого Медичного Центру визначить стан Вашої вегетативної нервової системи грунтуючись на даних об'єктивного огляду, результати ЕКГ та аналізуючи Ваші скарги. При необхідності, за рекомендує Вам звернутися за консультацією суміжних фахівців, необхідне інструментальне обстеження для більш точної оцінки стану нервової системи; призначить необхідне, строго індивідуальне лікування. При цьому в нашому Медичному Центрі віддається перевага немедикаментозних методів лікування - нормалізації режиму дня, харчування, масажу, голкорефлексотерапії. При необхідності все-таки медикаментозної терапії, лікарські препарати призначаються обмеженою кількістю в мінімальних дозах.

Велике значення в комплексному лікуванні вегето-судинної дистонії приділяємо лікуванню хронічної осередкової інфекції, а також супутньої патології.

А поки Ви не були на прийомі у невролога, дозвольте запропонувати кілька корисних порад:

  • Гуляйте на повітрі в будь-яку погоду 2-3 години на добу;
  • Дотримуйтеся режиму дня і харчування;
  • Займіться плаванням, їздою на велосипеді, швидкою ходьбою;
  • Одягайтеся комфортно;
  • Уникайте зайвих стресів на роботі;
  • Відмовтеся від шкідливих звичок;
  • Спіть не менше 8 годин на день. Не дивіться телевізор за годину до сну.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ВІД ВЕГЕТО-СУДИННОЇ ДИСТОНІЇ!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Остеохондроз - це дегенеративно-деструктивне захворювання хребта (передчасне старіння хребетного сегмента, який в себе включає два сусідніх хребця, міжхребцевий диск, дугоотростчаті суглоби, зв'язки, м'язи і власне нервові корінці спинного мозку). На даний момент остеохондроз це захворювання не тільки похилого та середнього віку, але і юнаків.

При остеохондрозі руйнування диска і нервових корінців вторинне. В першу чергу страждають самі хребці і суглоби, потім зв'язки і м'язи, а міжхребцевий диск в останню чергу. Тому лікування остеохондрозу має бути раннім (своєчасним), комплексним (включати в себе медикаментозну терапію, спрямовану на різні ланки патогенезу, лікувальні блокади, купіруючі біль і м'язовий спазм, масаж, мануальну терапію, ФТЛ) і тривалим, профілактичним (навчання правильному образу життя не провокує загострення захворювання).

Діагностика остеохондрозу хребта також повинна бути комплексною (обстеження різними фахівцями: ортопедом, хірургом, урологом, гінекологом, кардіологом), так як, остеохондроз може симулювати різні захворювання інших систем і органів (шлунка, печінки, підшлункової залози, сечостатевої системи, захворювання серця - аж до інфаркту міокарда); і навпаки симптоми інших захворювань можуть бути ознаками остеохондрозу (стенокардія, неврити, зубний біль, порушення діяльності сечостатевих органів).

Остеохондроз хребта провокує розвиток і підсилює (загострює) перебіг артрозу різної локалізації, міозітів, тромбофлебіту, трофічних довго не загоючих виразок. І нарешті, саме грізне ускладнення остеохондрозу хребта, проникнення грижі диска в хребетний канал, звуження каналу, затиснення спинного мозку, що приводить до паралічів кінцівок, сечостатевих органів, дихальної мускулатури і смерті.

Остеохондроз - це небезпечне захворювання, підстерігають і вражає практично все населення земної кулі, необхідно вчасно діагностувати і лікувати, щоб нічого не затьмарювало Ваше життя!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Багатьом з нас добре відомо, що це таке.

Насправді мало хто знає, що радикуліт - це не захворювання; це сукупність симптомів (біль, м'язова слабкість, порушення чутливості), що свідчать про наявність дегенеративно-дистрофічних змін хребта, виражених в більшій чи меншій мірі, через що стоншуються міжхребетні диски і зменшується їх еластичність; на тілі хребців розростаються остеофіти (кісткові нарости) і звужується місце виходу нервових корінців спинного мозку. В результаті, для виконання будь-якого руху потрібно додатки більшої м'язової сили і, як результат, травмуються нервові корінці спинного мозку.

Зміни в хребті починаються вже з 30 років і наростають зі швидкістю, прямо пропорційною способу життя, характеру праці та відпочинку. Дегенеративні зміни хребта власне і є причиною запалення нервових корінців і м'яких тканин, прилеглих до цих корінцях. Цей стан проявляється болями в спині, що найчастіше іменується радикулітом. Крім болів може з'явитися слабкість в м'язах, порушення чутливості (оніміння, поколювання, відчуття «повзання мурашок» і т. д.) по ходу запаленого нервового волокна.

Якщо зазначені симптоми з'являються в грудному відділі хребта (що буває рідше), - кажуть про грудний радикуліт.

Якщо болі з'являються в нижній частині спини, діагностують поперековий або попереково-крижовий радикуліт. Це найбільш часто зустрічаючий вид радикуліту і клінічні прояви його найбільш виражені, тому що саме тут знаходиться центр ваги людського тіла. Часто поперековий радикуліт називають ішіалгії, що має на увазі роздратування сідничного нерва і характерні для нього болі від попереку в сідницю, стегно і далі в ногу до стопи.

Про шийний радикуліт говорять при ураженні шийного відділу хребта: біль і порушення чутливості може з'являтися з обох сторін (в залежності від запаленого корінця).

Якщо Ви виявили у себе зазначені симптоми, не чекайте, що все пройде само собою. Процес дегенерації - це процес прогресуючий і щоб не втратити час, поспішайте до лікаря, який визначить характер болю, її інтенсивність і тривалість, наявність чутливих порушень, з'ясує м'язову силу, обсяг рухів, перевірить рефлекторну активність. При необхідності призначить рентегологіческое дослідження, щоб визначити рівень дегенеративних змін; МРТ, КТ - щоб чітко визначити компресію хребців; ЕМГ - для визначення ступеня пошкодження нервових волокон.

Крім того, під терміном «радикуліт» ховається безліч інших небезпечних захворювань. Так що не ризикуйте своїм здоров'ям, а бережіть його і намагайтеся зберегти, а фахівці нашого Медичного Центру завжди готові допомогти Вам в цьому.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

У сучасному світі все більша кількість людей страждають різними нервовими розладами або неврозами. Що ж таке невроз? Невроз - це ціла група функціональних (тобто оборотних) психогенних розладів. Перебіг неврозу, як правило, затяжне, характеризується зниженням працездатності, як розумової, так і фізичної; проявляється істерикою або якоюсь нав'язливою поведінкою.

Найчастіше невроз розвивається в результаті значних переживань, стресу, - коли виснажується нервова система.

Невроз - це складне захворювання, основними причинами якого є:

  • Фізичні та емоційні (в т.ч. розумові) навантаження. Хронічний стрес, душевні переживання значно збільшують ризик розвитку захворювання.
  • Виснаження нервової системи через невирішеність завдань і проблем.
  • Відсутність відпочинку.
  • Схильність до перевтоми.
  • Алкогольна і наркотична залежність.
  • Ослаблення імунної системи різними частими хворобами.
  • Характеризують неврози психічні та соматичні симптоми.

Психічні симптоми - це наявність нав'язливих думок і дій; замкнутість; різного виду фобії (боязнь) без видимих ​​причин; хронічна втома і швидка стомлюваність; різко підвищена чутливість до яскравого світла, голосного звуку і перепадів температур; розвиток комплексу власної неповноцінності або завищена самооцінка; дратівливість; швидко змінюється настрій і т. д.

Соматичні симптоми - головний біль, болі в серці, животі, суглобах без видимої причини; тремтіння рук, часте сечовипускання; зниження працездатності, що супроводжується сонливістю; запаморочення, що ведуть до дезорієнтації; сильна пітливість, зниження потенції; порушення апетиту і сну; кошмарні сновидіння і т. д.

Невроз необхідно обов'язково лікувати (хоча лікування і тривале, до декількох місяців), інакше він загрожує супутніми захворюваннями: істерією, депресією, фобіями та ін., які в подальшому можуть висловитися в хронічному неврозі.

Не чекайте, якщо виявили у себе щось схоже на описані симптоми. Зверніться по допомогу. Ми зможемо допомогти Вам позбутися від недуги назавжди!.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Невралгія - це комплекс захворювань, що характеризуються різними за характером, інтенсивності та причин болю по ходу якого-небудь нерва.

Найчастіше спостерігаються невралгії:

  • Трійчастого нерва;
  • Потиличного нерва;
  • Міжреберних нервів.

Болі в області чола, щік, верхньої та нижньої щелепи (при невриті трійчастого нерва), від шиї до потилиці (при невриті потиличного нерва), в грудній клітці (при міжреберної невралгії) можуть бути як у справжньому вигляді, так і бути симптомами іншого захворювання .

Тому дуже важливо вчасно звернутися до лікаря і пройти необхідне обстеження і почати своєчасне лікування невралгії.

Не приймайте безконтрольно навіть широко розрекламовані медикаменти - це може негативно позначитися на Ваше здоров'я!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Мігрень характеризується нападами болю в одній половині голови і частіше спостерігається у жінок.

Причиною мігрені є порушення нервової регуляції тонусу судин головного мозку. Головні болі носять пульсуючий характер, супроводжуються нудотою і блювотою, миготінням перед очима темних плям.

Причинами, що викликають виникнення таких болів можуть бути:

  • інфекційні захворювання;
  • перевтома;
  • зловживання алкоголем;
  • куріння;
  • різкий шум;
  • яскраве світло;
  • неврологічні або судинні захворювання (в т.ч. гіпертонія, остеохондроз та ін.).

Якщо Вас турбують головні болі, і Ви безконтрольно приймаєте різні лікарські препарати, - то це не можна назвати лікуванням мігрені, тому що не зникає причина - первинне захворювання, симптомом якого можуть бути дані відчуття.

Не відкладайте Ваш візит до лікаря!

Не піддавайте себе небезпеки часто повторюваних нападів, мігрень інсультів, - які потребують вже в стаціонарному лікуванні.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

До нас часто звертаються жінки, самостійно виявили в грудях щільно-еластичний, безболісний, рухливий кульку.

Найчастіше так діагностується фіброаденома - доброякісне пухлинне утворення молочної залози. Причини, що викликають її розвиток невідомі.

Фіброаденома має гладку поверхню і чіткі контури, рухлива. Одного разу з'явившись, вона може існувати не змінюючись в розмірах кілька років, а може за кілька місяців збільшиться в 2-3 рази.

Фіброаденома практично ніколи не перероджується в рак (тільки в дуже рідкісних випадках).

При цьому, існує особливий вид фіброаденоми - листоподібна, для якої характерний швидке зростання і можливість переродження в саркому (одну з найбільш злоякісних пухлин).

Фіброаденома не виліковує ні лікарськими препаратами, ні засобами народної медицини ні гомеопатичними засобами.

Фіброаденома жодним чином не впливає на вагітність і, виявлена ​​в період вагітності, не є показанням до термінової операції, але необхідно знати, на тлі вагітності, під дією змінюється рівня гормонів, фіброаденома може збільшитися в розмірах, а швидке збільшення новоутворення є абсолютним показанням до оперативного лікуванню.

Єдиним методом лікування фіброаденоми є операція, до якої існують свідчення:

  • при огляді та обстеженні (мамографія, УЗД) викликає підозру на рак;
  • швидке зростання фіброаденоми (щоб уникнути косметичного дефекту після операції);
  • фіброаденома великих розмірів;

Операція проводиться в амбулаторних умовах, під місцевою анестезією, шляхом вилущування (енуклеація) фіброаденоми, - тільки при повній впевненості в доброякісності освіти. В інших випадках, проводиться видалення фіброаденоми з передлежачої тканиною молочної залози.

В результаті оперативного втручання, віддалений матеріал обов'язково відправляється для гістологічного дослідження.

Повторно фіброміома буває вкрай рідко.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Мастит - ускладнена форма лактостазу.

При цьому мастит буває неінфікованою і інфікованим.

При неінфікованим маститі погіршується стан жінки: підвищується температура до 38 гр. і вище, ущільнення в грудях стає горбистим і різко болючим, шкіра над ним червоніє. Обов'язково необхідно розрізняти: чи стосується підвищення температури до змін в грудях, або ж це підвищення пов'язане з іншими проблемами. Для цього температуру необхідно виміряти під пахвами, ліктьових згинах і паху. Якщо температура виявиться високою в пахви з боку грудей, то її можна вважати симптомом маститу.

Лікується неінфікований мастит так само як і лактостаз: частіше прикладайте дитину до грудей, зціджувати не рідше 3 разів на день, а після зціджування прикладіть лід до хворої ділянки на 5 хв. (Лід скоротить судини і в результаті зменшиться набряк), прийміть парацетамол (якщо погано переносите температуру). Через 1-2 доби Ви повинні відчути полегшення стану.

Якщо ж у Вас тріщини на сосках, загострилося якесь хронічне захворювання, не настало бажане полегшення після заходів при неінфікованій маститі, - розвивається мастит інфікований, що вимагає термінового відвідування лікаря! Вам буде призначено медикаментозне лікування, в тому числі і антибіотики. При цьому всі вище описані заходи необхідно продовжувати (зціджування, прикладання дитини до грудей), тому що без цього, призначене лікування буде неефективним. Ні в якому разі не можна застосовувати зігріваючі компреси - можна спровокувати розвиток абсцесу (гнійника) молочної залози.

У будь-якому випадку, якщо у Вас виникла підозра на що розвивається лактостаз або мастит, не ризикуйте - краще зверніться до лікаря, щоб не допустити можливих ускладнень.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Лактостаз - застій молока в одній з областей молочної залози. Жінка при цьому самостійно визначає хворобливе ущільнення в грудях. Температура тіла залишається нормальною або піднімається до субфебрильної.

Які причини лактостазу? Їх декілька:

  • підвищене вироблення молока і порушення його Оток, можливо через вузькість або закупорки молочних проток;
  • наявність тріщин на соску, що ускладнюють годування;
  • плоский сосок;
  • спазм проток молочних залоз через стрес або фізичного навантаження;
  • неефективне відсмоктування дитиною молока при неправильному його прикладанні;
  • провисання грудей і утруднений в зв'язку з цим відтік молока.

При перших пологах протоки молочних залоз більш звиті і вузькі, ще «не розроблені». Неповне спорожнення молочної залози викликає підвищення тиску в протоках, а це, в свою чергу, веде до набряку, подразнення больових рецепторів і жінка відчуває біль в грудях. Молоко, довго перебуває в молочній залозі, починає назад всмоктуватися і надає при цьому пірогенний дію - підвищення температури тіла.

З лактостазом необхідно обов'язково впоратися, тому що він здатний перейти в мастит, тобто викликати запалення тканини молочної залози.

Як же не допустити розвитку лактостазу?

  • Не допускати швидкого наростання кількості молока: в перший тиждень після пологів вживати рідини не більше 1 л в день (включаючи перші страви і фрукти);
  • Часто прикладати дитину до грудей, годувати його на першу вимогу; при цьому зовсім не обов'язково в одне годування - тільки однією груддю;
  • Періодично масажувати груди круговими рухами від периферії до центру;
  • Зціджувати надлишки молока; після зціджування - покладіть зігріваючий спиртовий компрес, розвівши при цьому 70% спирт 1: 1 і тримайте його 6-8 годин.

Якщо ж перераховані заходи не принесли довгоочікуваного полегшення і продовжує наростати температура - обов'язково зверніться до лікаря.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Серед численної патології молочних залоз досить часто зустрічаються кісти молочних залоз.

Що ж таке «кіста»?

Кіста - це доброякісне новоутворення, що складається з капсули з рідким вмістом. Кісти можуть бути різними за розміром, одиничними і множинними. При пальпаторном дослідженні молочних залоз вони визначаються як безболісні, щільно-еластичні утворення, що мають гладку поверхню і обмежено рухливі.

Така, пальпаторно визначається, кіста вважається великою кістою. Якщо ж кістозні освіти не визначаються пальпаторно, а діагностуються при мамографії або УЗД, їх вважають дрібними кістами.

Наявність кіст в молочних залозах не має нічого спільного з кістами печінки та нирок. Вони з'являються тільки при наявності фіброзно-кістозної мастопатії, а фіброзно-кістозна мастопатія розвивається найчастіше, внаслідок дисгормональних процесів в організмі жінки.

Кісти молочних залоз вкрай рідко перероджуються в злоякісні пухлини, але абсолютно доведена переважна частота розвитку раку молочних залоз у пацієнток з кістами молочних залоз.

Без сумнівів, кісти необхідно лікувати, тому що це, по суті, прояв хвороби - фіброзно-кістозної мастопатії. А ось як лікувати? Вибір методу лікування залежить від розмірів кісти або кіст і їх кількості. Якщо кіст безліч і вони дрібні - призначається медикаментозне (консервативне) лікування. Якщо кіста (або кісти) велика проводиться видалення її вмісту шляхом пункції (проколу) капсули, після чого відбувається склеювання її стінок і подальшого накопичення рідини не відбувається. Ця маніпуляція проводиться під контролем апарату УЗД і практично безболісна.

Дорогі жінки! Всі вище перераховані процедури та маніпуляції ми можемо запропонувати Вам в Медичному Центрі «Ла Віта Сана».

Ми турбуємося про Ваше здоров'я і завжди готові допомогти.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

У жінок, так і у чоловіків, після 30 років на ногах, обличчі і в інших областях, часто з'являються так звані «судинні зірочки», від яких дуже хочеться позбутися. Виглядають вони по різному: як сіточка, або у вигляді точок, або схожі на розгалужене дерево. Мають синюватий або червонуватий відтінок. Але найголовніше - дуже помітні, чим, перш за все, створюють проблему.

Що ж це таке - «судинна зірочка»?

Це прояв особливої ​​форми венозної хвороби - ретикулярного варикозного розширення вен (ретикульоз - мережа): під тиском венозної крові стоншується стінка венозних капілярів і вони розширюються, стають видимими, утворюють сіточку (венозна мережа), яка складається з окремих зірочок (венозні капіляри).

Що робити? Звернутися до лікаря, який займається діагностикою та лікуванням захворювань вен, - тобто флебологу.

Лікувати таку форму варикозного розширення вен треба обов'язково! Захворювання схильне до прогресування.

Наш медичний центр пропонує своїм Пацієнтам найсучаснішу, безболісну, яка не потребує госпіталізації методику - склеротерапію, яка проводиться амбулаторно. В подальшому (індивідуально) призначається медикаментозне лікування для отримання максимального ефекту від видалення зірочок, якнайшвидшого відновлення і запобігання їхньому повторенню.

 

Плазмоліфтінг - унікальна процедура безоперационного омолодження шкіри, а також рішення таких проблем як акне, розтяжки, пігментація, сухість шкіри і випадання волосся, заснована на дії власної плазми, що вводиться в шкіру пацієнта за допомогою мікроін'єкцій.

Процедура починається з приготування багатою тромбоцитами аутоплазмой. Для цього забирають 10-20 ml венозної крові (як для звичайного біохімічного дослідження) в спеціальну пробірку, що містить розділовий гель. Після центрифугування вміст пробірки ділиться на фракції: внизу осідають клітини крові (еритроцити і лейкоцити), у верхній частині концентрується плазма (рідка частина крові) і тромбоцити.

Тромбоцити - клітини крові, які відповідають за згортання, внаслідок втрати контакту з ендотелієм (внутрішньої поверхнею судинної стінки) при попаданні в шкіру змінюють свою форму, виділяючи при цьому гранули, які містять різноманітні фактори росту, які в свою чергу стимулюють репаративні (відновні) процеси в місці ін'єкцій.

Після введення багатою тромбоцитами плазми клітини сполучної тканини починають продукувати волокнисту частину (колаген та еластин), що відповідає за тургор і еластичність шкіри, а також синтезувати компонент основної речовини сполучної тканини - гіалуронову кислоту, що відповідає за зволоженість і гладкість шкіри. Поряд з цим відбувається стимуляція макрофагів шкіри, які забезпечують руйнування надлишкового пігменту (меланіну). Таким чином методика базується на природній активації власних клітин сполучної тканини і імунної системи.

В результаті проведення процедури на шкірі обличчя, шиї та зони декольте підвищується пружність і ступінь зволоженості шкіри, зникають синці під очима і пігментні плями, підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки - шкіра стає гладка, сяюча і бархатиста! Зміни помітні вже після першої процедури, але для отримання вираженого і стійкого ефекту, рекомендується пройти 3-4 процедури з інтервалом 1-2 місяці.

Великою популярністю і ефективністю процедура плазмоліфтінг користується при лікуванні алопеції (випаданні волосся), що обумовлено його клінічними ефектами:

  • випадання волосся сповільнюється вже на 2 - 4 день після першої процедури і повністю припиняється після 2 процедур;
  • зупиняється процес відмирання волосяних цибулин;
  • волосся «перемикаються» з фази випадання в фазу зростання;
  • нормалізується робота сальних залоз і усувається себорея (лупа);
  • пригнічується ріст грибів і бактерій на шкірі голови;
  • волосся більше не стоншуються;
  • відновлюється їх структура і діаметр.

Залежно від клінічної картини для лікування облисіння і випадання волосся потрібно від двох до шести процедур. Після повного курсу лікування починається ріст здорових, блискучих і густого волосся!

Автор: лікар дерматовенеролог Сафронова Я.М.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Контагіозний молюск - це вірусне ураження шкіри, при якому на шкірі з'являються прищики (папули).

Зараження - контактна, при зіткненні з хворою шкірою.

Папула контагіозний молюска характерна - має вдавлення в центрі, при натисканні на неї виділяється маса у вигляді білої кашки.

Якщо на на Вашій шкірі довго присутній висип будь-якого характеру (до місяця), не займайтеся самолікуванням, обов'язково зверніться до лікаря!

Контагіозний молюск можна сплутати з іншими небезпечними захворюваннями.

Наш дерматолог поставить діагноз на підставі зовнішнього вигляду висипки, використовуючи результати лабораторного дослідження, і навіть біопсію.

Автор: лікар дерматовенеролог - Сафронова Я.М.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

© 2010 - 2022 Медичний центр Ла Віта Сана