Яндекс.Метрика

Уважаемые пациенты!
9 Мая в медцентре выходной день.

Гінеколог

Дорогі жінки! Незалежно від того, який спосіб життя Ви ведете - активний або не дуже, кожної з Вас просто необхідно піклуватися про своє здоров'я. А допоможуть Вам у цьому наші досвідчені, висококваліфіковані лікарі гінекологи, здійснюючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використовуючи найсучасніші методи діагностики і лікування. При цьому, лікування проводиться амбулаторно, без госпіталізації. Зручний графік роботи з 8-00 до 19-00, крім неділі. Якісна і недорога діагностика і лікування гінекологічних захворювань проводяться анонімно і безболісно. Ви можете в будь-який зручний для Вас час записатися на прийом і отримати необхідну допомогу.

Гінекологія та гінеколог супроводжують кожну жінку все життя!

Перший раз на прийом до лікаря гінеколога і пройти обстеження по гінекології слід відразу після того, як дівчина почне статеве життя або в 15 - 17 років. Після цього рекомендується проходити обстеження у лікаря гінеколога 2 рази на рік і здавати аналізи, особливо коли з'являється новий сексуальний партнер, - це збільшує ризик статевих інфекцій.

Статеві інфекції - це захворювання, які в більшості випадків протікають приховано, без виражених симптомів і в запущеному стані можуть привести до безпліддя, позаматкової вагітності і т.д.

Підготуйтеся до візиту до лікаря гінеколога і гінекологічного огляду - тотальну епіляцію в інтимному місці робити не слід, але повинні знати, що коротке волосся в цьому місці краще піддаються гігієні і забезпечують Вашу свіжість протягом дня; необхідно прийняти душ і надіти свіжу білизну. Не слід спринцюватися - лікар повинен побачити справжній стан вагінальної флори, виявити хвороботворні виділення, взяти мазок на мікрофлору. Не користуйтеся інтимними дезодорантами і парфумами. Якщо Ви приймали антибіотики, йдіть на прийом до лікаря гінеколога через 1 - 1,5 тижнів після прийому ліків, тому що вони впливають на мікрофлору і результати аналізів можуть виявитися неточними. Аналізи на інфекції краще здавати до або відразу після «критичних днів».

Зробіть своє спілкування з лікарем гінекологом простим і зрозумілим. Знайдіть в нашому Центрі свого гінеколога, який буде знати всі Ваші гінекологічні захворювання і допоможе Вам у їх лікуванні та попередженні.

Жіноче здоров'я та лікар гінеколог - це одне ціле!

Основними симптомами, які говорять про необхідність відвідування гінеколога, є: У відділенні гінекології медичного центру "Ла Віта Сана" допомагають в лікуванні таких захворювань:

Симптоми, при яких необхідно звернутися до гінеколога:

  • печіння і свербіж в області статевих органів;
  • дискомфорт і больові відчуття при сечовипусканні і статевому акті;
  • неприємні виділення з піхви - гній, слиз і ін .;
  • підвищення температури;
  • поява виразок і утворень в області геніталій.

Послуги, які надає гінекологічне відділення нашої клініки:

 І ось Ви у лікаря. Залежно від Ваших скарг, Вам буде призначено обстеження:

1. Гінекологічний мазок - це мазок на мікрофлору (один з основних); береться за наявності виділень з піхви і вагінального сверблячки. Перевага його - швидкість і відносна простота виконання; недолік - мала інформативність.

2. Бактеріологічний посів - мазок з піхви «висівають» в живильне середовище, де мікрофлора «вирощується». Це полегшує виявлення збудника і дає можливість визначити його чутливість до лікарських препаратів.

3. Аналіз ПЛР - ДНК виявляє навіть поодинокі клітини бактерій або вірусів. Вони визначаються навіть у тих випадках, коли іншими методами (імунологічними, бактеріологічними або мікроскопічними) це зробити неможливо. Так проводиться діагностика «прихованих» інфекцій.

4. Аналіз крові на інфекції ІФА. Його основна перевага - можливість визначення інфекцій і простежити динаміку перебігу процесу, на який вказує рівень антитіл, які визначаються в сироватці венозної крові. ІФА може проводитися кілька разів, що дозволяє оцінити ефек

© 2010 - 2021 Медичний центр Ла Віта Сана