Яндекс.Метрика

Уважаемые пациенты!

В связи с военными действиями медицинский центр Ла Вита Сана временно приостанавливает свою работу.

О возобновлении работы сообщим дополнительно.   

Лікування радикуліту

Багатьом з нас добре відомо, що це таке.

Насправді мало хто знає, що радикуліт - це не захворювання; це сукупність симптомів (біль, м'язова слабкість, порушення чутливості), що свідчать про наявність дегенеративно-дистрофічних змін хребта, виражених в більшій чи меншій мірі, через що стоншуються міжхребетні диски і зменшується їх еластичність; на тілі хребців розростаються остеофіти (кісткові нарости) і звужується місце виходу нервових корінців спинного мозку. В результаті, для виконання будь-якого руху потрібно додатки більшої м'язової сили і, як результат, травмуються нервові корінці спинного мозку.

Зміни в хребті починаються вже з 30 років і наростають зі швидкістю, прямо пропорційною способу життя, характеру праці та відпочинку. Дегенеративні зміни хребта власне і є причиною запалення нервових корінців і м'яких тканин, прилеглих до цих корінцях. Цей стан проявляється болями в спині, що найчастіше іменується радикулітом. Крім болів може з'явитися слабкість в м'язах, порушення чутливості (оніміння, поколювання, відчуття «повзання мурашок» і т. д.) по ходу запаленого нервового волокна.

Якщо зазначені симптоми з'являються в грудному відділі хребта (що буває рідше), - кажуть про грудний радикуліт.

Якщо болі з'являються в нижній частині спини, діагностують поперековий або попереково-крижовий радикуліт. Це найбільш часто зустрічаючий вид радикуліту і клінічні прояви його найбільш виражені, тому що саме тут знаходиться центр ваги людського тіла. Часто поперековий радикуліт називають ішіалгії, що має на увазі роздратування сідничного нерва і характерні для нього болі від попереку в сідницю, стегно і далі в ногу до стопи.

Про шийний радикуліт говорять при ураженні шийного відділу хребта: біль і порушення чутливості може з'являтися з обох сторін (в залежності від запаленого корінця).

Якщо Ви виявили у себе зазначені симптоми, не чекайте, що все пройде само собою. Процес дегенерації - це процес прогресуючий і щоб не втратити час, поспішайте до лікаря, який визначить характер болю, її інтенсивність і тривалість, наявність чутливих порушень, з'ясує м'язову силу, обсяг рухів, перевірить рефлекторну активність. При необхідності призначить рентегологіческое дослідження, щоб визначити рівень дегенеративних змін; МРТ, КТ - щоб чітко визначити компресію хребців; ЕМГ - для визначення ступеня пошкодження нервових волокон.

Крім того, під терміном «радикуліт» ховається безліч інших небезпечних захворювань. Так що не ризикуйте своїм здоров'ям, а бережіть його і намагайтеся зберегти, а фахівці нашого Медичного Центру завжди готові допомогти Вам в цьому.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

© 2010 - 2022 Медичний центр Ла Віта Сана