Яндекс.Метрика

Уважаемые пациенты!

В связи с военными действиями медицинский центр Ла Вита Сана временно приостанавливает свою работу.

О возобновлении работы сообщим дополнительно.   

Тестування на COVID-19. Довідка для вильоту і виїзду за кордон і після повернення в Україну

Шановні відвідувачі, раді повідомити, що з 26 березня 2021 року ми розпочинаємо діагностування Сovid-19 для виїзду за кордон і після повернення в Україну (для уникнення самоізоляції), а також профілактичного обстеження при оформленні в соматичні відділення стаціонарів.

Забір матеріалу для дослідження проводиться з 8 до 11 години щодня, крім неділі. Результати можна отримати на наступний ранок, починаючи з 9.00.

Довідка для виїзду за кордон і пред'явлення за місцем вимоги в Україні має QR-код, мокру печатку і оформляється на двох мовах - українською та англійською, при виїзді до Росії - російською. Для оформлення довідки для виїзду за кордон просимо Вас мати при собі паспорт громадянина України та закордонний паспорт.

Дослідження проводимо пацієнтам без клінічних проявів хвороби (висока температура, слабкість, втрата нюху і т.д) виключно для оформлення довідок для виїзду за межі України і профілактичного обстеження.

У разі наявності ознак захворювання ми будемо змушені відмовити в проведенні забору матеріалу для дослідження.

При підготовці до проведення аналізу необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

За 24 години:

  • не вживати алкоголь

За 6 годин:

  • не застосовувати спреї і краплі для зрошення носоглотки, препарати для розсмоктування

За 4 години:

  • НЕ жувати жуйку, не чистити зуби, не їсти і не пити.

Вартість аналізів:

  • Коронавірус SARS-Cov-2 (COVID-19) ПЛР (зішкріб з носоглотки) (для "Дія Вдома" і виїзду за кордон) - 850 гривень;
  • Коронавірус SARS-Cov-2-AT IgМ (COVID-19) - 250 гривень;
  • Коронавірус SARS-Cov-2-AT IgG (COVID-19) - 250 гривень.

Чекаємо Вас в нашому медцентрі, будемо раді допомогти в оформленні необхідних Вам документів.

Іногда пацієнти не можуть самостійно звернутися до нас, в Медичний Центр за необхідною допомогою. Для того, щоб допомогти Вам отримати медичну послуг, ми пропонуємо ВИКЛИК НА ДОМ ЛІКАРЯ нашої клініки. Для цього, достатньо зателефонувати за номером:

(067) 198-05-32, (050) 568-79-42

У кожної людини можуть бути обставини, коли звернутися в клініку немає можливості. Причини найрізноманітніші: неможливість самостійно пересуватися через вік або поганого самопочуття, відсутність автотранспорту або часу і т.д.

В такому випадку Ви можете викликати лікаря додому. Вдома лікар може провести огляд пацієнта, діагностувати на захворювання і призначити обстеження і лікування, проведення медсестринських маніпуляцій (ін'єкції, внутрішньовенні краплинні вливання, перев'язка), провести додаткові методи обстеження (електрокардіографія), лікувальні маніпуляції: катетеризація сечового міхура, догляд за гіпсовою пов'язкою ( або її зміна) і ін.

Вартість виклику додому лікаря становить 500 грн + транспортні витрати.

 

УЗД на дому

Основной недолік вітчизняної медицини - це недоступність багатьох її послуг для величезної прошарку суспільства. Звичайна ситуація: хворіє людині потрібно пройти комплексне обстеження: огляд лікаря, лабораторну діагностику, УЗД-дослідження, ЕКГ і багато іншого. Але наші бюджетні поліклініки не мають можливості оперативно обслужити всіх бажаючих, виникають черги на ту чи іншу дослідження, та й сама процедура - дістатися до поліклініки, висидіти довгу, неспокійну чергу найчастіше непосильна для літніх і тяжкохворих пацієнтів. А питання іноді варто про термінове дослідженні, тому що від цього залежить життя або смерть людини.

Вирішення цієї проблеми пропонує наш Медичний центр «Ла Віта Сана» - це виїзд лікаря УЗД з портативним УЗД-апаратом до пацієнта, крім того лікар, що проводить дослідження не тільки лікар УЗД, але і досвідчений лікар-клініцист, який при необхідності зможе провести консультацію і призначити лікування. УЗД на дому дуже важлива послуга, т. К. Дозволяє на ранній стадії виявити гостру патологію, ранні прояви онкологічних захворювань, ендокринні порушення, патології судин і суглобів. Психологічно обстеження на дому в звичних для людини умовах завжди краще і комфортніше.

Запис за телефонами: (067) 198-05-32, (050) 568-79-42

Вартість послуги - УЗД вдома

 

Аналізи на дому і офісі (Під час карантину послуга не надається)

Аналізи на дому і офісі - послуга, корисна для важких хворих, людей, позбавлених можливості самостійно пересуватися, маленьких дітей і людей, що намагаються заощадити час. Вдома можна здати будь-який аналіз в будь-який зручний час - досить узгодити його з адміністратором клініки, зателефонувавши за номером (Адміністратор же пояснить як підготується до того чи іншого дослідження).

Високий професіоналізм наших медсестер та лаборантів забезпечить максимально комфортну і практично безболісну процедуру взяття крові - кров забирається одноразовими стерильними системами із суворим дотриманням санітарних норм наявність медичної форми, бахіл, рукавичок, маски).

Ми гарантуємо повну конфіденційність при отриманні результатів - ніхто, крім Вас не зможе отримати доступ до результатів проведених досліджень.

Для цього, достатньо зателефонувати за номером: (067) 198-05-32, (050) 568-79-42

Вартість виклику додому медсестри становить 200 грн + транспортні витрати.

Гістероскопія - це метод дозволяє проводити обстеження порожнини матки за допомогою оптичної системи, яка вводиться в матку через шийного каналу.

Виділяють два види гістероскопії:

  1. Гістероскопія діагностична - огляд порожнини матки з метою діагностики внутрішньоматкової патології.
  2. Гістероскопія хірургічна - внутриматочное хірургічне втручання з використанням гістерорезектоскопії.

Суть гистероскопии в тому, що при введенні оптичної системи гістероскоп, на екран монітора передається зображення порожнини матки, збільшене в кілька разів, що значно полегшує як діагностику, так і виконання внутрішньоматкових операцій.

Показання для діагностичної гістероскопії:

  1. Визначення наявності в порожнині матки фрагментів внутрішньоматкових контрацептивів, елементів плодового яйця
  2. Аномалії розвитку матки
  3. поліпи ендометрія
  4. Уточнення розташування, розмірів, кількості підслизових міоматозних вузлів
  5. Підозра на наявність патологічно зміненої слизової оболонки матки
  6. Зрощення в порожнині матки
  7. маткові кровотечі
  8. Підозра на внутрішній ендометріоз
  9. Безпліддя, підготовка до ЕКЗ
  10. Хронічне невиношування вагітності
  11. Кров'янисті виділення в постменопаузі

Показання для хірургічної гістероскопії:

  1. Аномалії розвитку матки (перегородки)
  2. Субмукозні вузли
  3. Поліпи ендометрія
  4. Маткові кровотечі, які повторюються і не лікуються медикаментозними способами
  5. Зрощення порожнини матки
  6. Наявність залишків плодового яйця в порожнині матки
  7. Видалення сторонніх тіл, фрагментів внутрішньоматкової спіралі
  8. Підготовка до програми ЕКЗ, біопсія ендометрія

Протипоказання:

  1. Гострі запальні захворювання статевих органів
  2. бажана вагітність
  3. Поширений рак шийки матки
  4. Профузное маткова кровотеча
  5. Загальні інфекційні та запальні захворювання
  6. Важкий стан хворої при наявності екстрагенітальних захворювань
  7. Кольпіт, дисбіоз піхви

Гістероскопія проводиться, як правило, протягом першого тижня після закінчення менструації (7-10 день від початку місячних), але, при необхідності, процедура може виконуватися в будь-які дні менструального циклу.

У післяопераційний період зазвичай спостерігаються незначні спазматичні болі внизу живота і кров'янисті виділення протягом одного-дух днів. Якщо протягом післяопераційного періоду ускладнилося підйомом температури тіла вище 37,5о С, гострим болем у животі або кровотечею - необхідно звернутися до лікаря.

Автор статті: лікар гінеколог вищої категорії - Покозій Олена Степанівна.

Біопсія шийки матки - це взяття матеріалу хірургічним методом на гістологічне дослідження. У нашій клініці взяття матеріалу проводиться апаратом «Сургітрон» (радіохвильова хірургія). Процедура безболісна! У державних клініках біопсія проводиться гострим шляхом (скальпель або конхотом), такий метод болючий і вимагає місцевої анестезії.

Після взяття матеріал відправляється на гістологічне дослідження.

 

Ви відвідали гінеколога, пройшли УЗД. Вам рекомендували додаткове дослідження - біопсію ендометрія. Що це таке? Для чого вона потрібна? Як проводиться?

Біопсія ендометрія - це метод діагностики, при якому досліджується ендометрій - слизова оболонка матки. Шматочки тканини досліджуються під мікроскопом, тобто проводиться гістологічне дослідження. Таким чином виявляється розростання слизової або її потовщення, проводяться бактеріологічні дослідження, визначається ефективність гормонального лікування, виявляються причини маткових кровотеч, а також злоякісні пухлини.

Біопсію ендометрія можна провести:

Класичним методом: інструментально розширити канал шийки матки, а це болісно і небезпечно.

Новим методом - Пайпель біопсія, при якому виключається хворобливий і небезпечний етап розширення цервікального каналу. Чому? Тому що використовується інструмент (Пайпель) - м'яка пластмасова трубочка діаметром 3 мм з поршнем всередині (як шприц). У порожнині матки поршень частково витягується, в трубочці створюється негативний тиск і з різних ділянок порожнини матки береться ендометрій, який в подальшому направляється на гістологічне дослідження. Тривалість такої процедури близько 30 секунд. Використовується тільки одноразовий інструментарій.

Пайпель-біопсія процедура абсолютно безболісна і безпечна. Не потребує особливої ​​підготовки, крім рекомендацій в день її проведення утриматися від теплових процедур, значних фізичних навантажень і алкоголю.

Перед проведенням Пайпель-біопсії з пацієнткою обов'язково проводиться консультація фахівця.

Автор: лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД - Олійник В. А.

Ехосальпінгоскопія - це метод ультразвукового дослідження прохідності маткових труб і стану порожнини матки. Процедура ехосальпінгоскопія показана пацієнткам з підозрою на трубне безпліддя.

При трубному безплідді особливо важливо оцінити прохідність маткових труб, тому що їх стан є найбільш важливим фактором для настання вагітності. Зустріч сперматозоїда з яйцеклітиною відбувається в матковій трубі, після запліднена яйцеклітина продовжує свій шлях в порожнину матки.

Дана методика безболісна і нешкідлива для пацієнтки, проводиться в амбулаторних умовах, у неї відсутня іонізуюче випромінювання на організм, немає алергічних реакцій, ми маємо постійний контакт з пацієнткою, і що не менш важливо, процедура недорога за собівартістю і значно заощаджує Ваш час.

Метод ехосальпінгоскопіі полягає у введенні в порожнину матки через піхву по катетеру, діаметром 2,5 мм, стерильного фізіологічного розчину в обсязі 10-15 мл. Проходження розчину в порожнину матки і труб спостерігаємо разом з пацієнткою в реальному режимі часу ультразвукового сканування.

При двосторонній прохідності маткових труб, розчин проводиться по правому і лівому контуру матки, і збирається в позаматковому просторі.

При непрохідності правої або лівої маткової труби, відсутність провідності розчину по однойменній стороні.

При оклюзії інтерстиціального відділу труб, відбувається розширення порожнини матки за рахунок введеного розчину.

При непрохідності труб з обох сторін вони візуалізуються у вигляді двох сліпо-закінчуючих тяжів.

Процедура проводиться на 7-10 день циклу, перед виконанням слід здати аналізи: цитологічне дослідження, урогенітальний мазок.

Автор: лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД - Олійник В. О.

В останні роки в багатьох країнах світу, збільшилася кількість важких, швидко прогресуючих і нерідко призводячих до летального результату захворювань легенів і бронхів. Легенева кровотеча є важким, нерідко смертельним ускладненням ряду захворювань. Загальноприйнята гемостатическая терапія ефективна лише при кровотечах (кровохарканнях). Ефективність же гемостатичної терапії при середніх і великих рецидивних кровотечах викликає серйозні сумніви. Найбільш важкими і частими ускладненнями в торакальній хірургії, залишаються бронхіальні свищі. Оперативні втручання, спрямовані на ліквідацію бронхоплеврального свища, характеризуються травматичністю, високою частотою післяопераційних ускладнень, реканализацией бронхоплеврального свища.

Однак всі ці питання успішно вирішує сучасний мініінвазивний високотехнологічний метод - клапанна бронхоблокаціі.

Показання для клапанної бронхоблокаціі:

1. Емпієма плеври та залишкові плевральні порожнини з бронхоплевральнимі свищами.

2. Різні захворювання легень, ускладнені кровотечею піопневмотораксом.

3. Емфізема легенів.

4. Кісти легенів.

5. Тривало нерасправляющійся спонтанний пневмоторакс.

Дослідження трахеї і бронхів (стан слизової і просвіту) за допомогою гнучкого або жорсткого ендоскопа називається бронхоскопией.

Виконується бронхоскопія строго натщесерце, щоб уникнути ускладнення - закидання в дихальні шляхи їжі або води, під місцевою анестезією.

Як відбувається дослідження?

Бронхоскопія проводиться обов'язково після попереднього рентгенологічного обстеження органів грудної клітини.

Перед бронхоскопией завжди проводиться консультація лікаря, під час якої з'ясовується наявність існуючих захворювань (в т.ч. і алергії на медикаменти або продукти харчування) і визначається загальний стан пацієнта.

Бронхоскопія проводиться в положенні пацієнта сидячи на стільці, або лежачи на тапчані. Виконується місцева анестезія зрошенням слизової носа і ротоглотки, щоб проведення ендоскопа було безболісним і для пригнічення кашльового рефлексу.

Апарат, як правило, проводиться через ніс, під контролем зору. Завдяки мініатюрної відеокамери, вбудованої в бронхоскоп, що отримується зображення видно на екрані монітора і його можна записати на диск.

При виявленні патологічних ділянок, спеціальними щипцями тканину безболісно береться для гістологічного дослідження (проводиться біопсія).

Що відчувають пацієнти при бронхоскопії?

Відчуття оніміння і легкої закладеності носа, труднощі при ковтанні слини - наслідок анестезії;

Саме дослідження безболісно, ​​як і проведення біопсії;

Вам не загрожує задуха, так як сам бронхоскоп тонше трахеї і бронхів, крім того - самостійне дихання, в процесі дослідження, не порушується.

Після дослідження лікар інформує Вас про результати дослідження, видає протокол проведеної бронхоскопії і диск із записом дослідження. Якщо була взята біопсія - через 10 днів Вам повідомлять результат гістологічного дослідження.

Через 25-30 хв. пройде оніміння глотки і мови і Ви зможете їсти (після біопсії час прийому їжі визначає лікар).

Бронхоскопія, як і будь-який інший вид дослідження, має свої показання та протипоказання.

Бронхоскопія проводиться в випадках, коли велика ймовірність ураження бронхів, що визначається клінічними (тривалий кашель, хронічне запалення легенів, задишка, кровохаркання, необхідність проведення біопсії і ін.) І рентгенологічними (порушення прохідності бронха, зменшення розмірів легкого або його часткою; гіповентиляція легені; наявність «тіней» в корені легені прикореневого відділах, середостінні та т. д.) ознаками, коли неможливо встановити діагноз без бронхоскопічного дослідження.

Бронхоскопія потрібна завжди перед планованим хірургічним лікуванням захворювань легенів.

Бронхоскопія в нашому Медичному Центрі проводиться за попереднім записом, кваліфікованими лікарями, на японському апараті «Pentax».

При проведенні колоноскопії - колоноскоп вводять через пряму кишку і оглядають весь товстий кишечник. Це досить складна процедура, в якій необхідна Ваша участь - дотримуйтесь інструкцій лікаря і медсестри - це дозволить уникнути, можливого під час колоноскопіческого дослідження, дискомфорту.

Перед колоноскопією Вам зроблять премедикацію - введуть знеболюючий препарат; запропонують зняти одяг нижче пояса, в т.ч. нижню білизну; допоможуть лягти на тапчан, на лівий бік, зігнути ноги в колінах і привести їх до живота.

Під час колоноскопії Ви можете відчувати переповнення живота газами, але по закінченню дослідження повітря буде видалений через канал колоноскопа. Тривалість дослідження - від 20 хв. до 1 години. Саме дослідження Ви можете спостерігати на моніторі, куди зображення виводиться за допомогою відеосистеми.

При необхідності спеціальними щипцями виконується біопсія і це абсолютно безболісно.

Відеоколоноскопія - це найбільш результативна методика виявлення раку кишечника на самих ранніх стадіях.

Якщо Ви турбуєтеся про своє здоров'я - зверніться до лікаря для проведення колоноскопіческого дослідження товстої кишки!

Цінним моментом при проведенні ендоскопічного дослідження шлунка і кишечника є те, що вся процедура проходить не наосліп, лікар відстежує кожен рух ендоскопа і може вивчити кожен сантиметр слизової, зробити фотографії або відеозапис.

Вартість проведення процедури колоноскопії становить 1100 грн.

Можливе проведення колоноскопії під наркозом.

Наркоз - 1000 грн, наркоз (для проведення колоноскопії і гастроскопії - одночасно) - 1500 грн.

Відеогастроскоп - це ендоскопічне (зсередини) дослідження стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Дуже потрібна і безпечне для пацієнта і інформативне для лікаря, особливо, якщо воно проводиться з використанням найсучаснішого (виробництва Японія) відеоендоскопічного обладнання.

На сьогоднішній день відеоендоскопічне дослідження при захворюваннях стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки - самий інформативний (бо найточніший) метод обстеження.

Ендоскоп, який в Медичному Центрі «Ла Віта Сана» ми пропонуємо нашим пацієнтам, що має товщину 5,1 мм і місцева анестезія зрошенням дозволяють провести абсолютно безболісно і точно гастроскопічне дослідження, записати його на електронний носій (для порівняння в подальшому, при визначенні ефективності проведеного лікування). Ультратонкий відеогастроскоп - єдиний в Харкові! Дозволяє провести гастроскопію через ніс!

  • Дослідження проводиться натщесерце (протягом 8-10 годин перед дослідженням не можна приймати їжу).
  • Інформуйте лікаря про непереносимості Вами будь-яких лікарських препаратів, про захворювання, якими страждаєте.

Під час дослідження можливе проведення біопсії (безболісне взяття шматочка слизової для гістологічного дослідження, при необхідності).

Крім того, ендоскопічне обладнання укомплектовано відеосистемою, що збільшує зображення в 10 разів і виводить його на монітор. Це означає, що проведену Вам гастроскопію Ви зможете простежити на екрані.

Вибирайте самі - ковтати ендоскоп, товщиною до 1,5 см або 0,5 см? Отримати попередній або точний діагноз? Мати опис дослідження на папері нерозбірливим почерком або мати електронний носій з чітким записом?

Здається, відповідь однозначна і очевидна.

Вартість проведення процедури відеогастроскопії становить 600 грн.

Можливе проведення гастросокопіі під наркозом.

Наркоз - 1000 грн, наркоз (для проведення колоноскопії і гастроскопії - одночасно) - 1500 грн.

Лабораторна діагностика - це одна з основних складових медицини. Лабораторні дослідження супроводжують будь-якого з нас все життя.

Новонароджені вступають в життя з аналізами, взятими в пологовому будинку, на можливі спадкові захворювання або для діагностики імунітету.

Школярам роблять аналізи, щоб попередити інфекційні захворювання або проконтролювати ефективність щеплень (дифтерія, гепатит В).

Люди старшого віку здають аналізи під час вступу на роботу, для контролю за своїм здоров'ям, в разі появи симптомів хвороби - для діагностики захворювань, ефективності проведеного лікування і профілактики можливих ускладнень.

У лабораторії нашого Медичного Центру можливо лабораторне обстеження як при самостійному зверненні, так і за напрямками лікарів.

Без лабораторної діагностики неможливо правильно діагностувати захворювання, уточнити діагноз, коли симптомів самої хвороби ще немає.

Лабораторні аналізи різноманітні: клінічні та біохімічні крові, сечі і калу, дослідження гормонів, ПЛР, ІФА і т. Д. Причому лабораторна діагностика проводиться не один раз: для уточнення (підтвердження) діагнозу, з метою контролю за лікуванням і після закінчення лікування ліками.

Лабораторія Медичного Центру «Ла Віта Сана» оснащена найсучаснішим обладнанням, а висококваліфікований персонал, використовуючи найсучасніші технології своєчасно забезпечить Вам точні результати.

Дорогі Пацієнти!

Аналізи здаються натщесерце з 8:00 до 13:00 без попереднього запису. 

Для виклику медсестри (або лаборанта) на будинок Вам потрібно зателефонувати за номером:

+38 (067) - 198-05-32,

+38 (050) - 568-79-42.

© 2010 - 2022 Медичний центр Ла Віта Сана