Яндекс.Метрика

Гастроскопія

Відеогастроскоп - це ендоскопічне (зсередини) дослідження стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Дуже потрібна і безпечне для пацієнта і інформативне для лікаря, особливо, якщо воно проводиться з використанням найсучаснішого (виробництва Японія) відеоендоскопічного обладнання.

На сьогоднішній день відеоендоскопічне дослідження при захворюваннях стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки - самий інформативний (бо найточніший) метод обстеження.

Ендоскоп, який в Медичному Центрі «Ла Віта Сана» ми пропонуємо нашим пацієнтам, що має товщину 5,1 мм і місцева анестезія зрошенням дозволяють провести абсолютно безболісно і точно гастроскопічне дослідження, записати його на електронний носій (для порівняння в подальшому, при визначенні ефективності проведеного лікування). Ультратонкий відеогастроскоп - єдиний в Харкові! Дозволяє провести гастроскопію через ніс!

  • Дослідження проводиться натщесерце (протягом 8-10 годин перед дослідженням не можна приймати їжу).
  • Інформуйте лікаря про непереносимості Вами будь-яких лікарських препаратів, про захворювання, якими страждаєте.

Під час дослідження можливе проведення біопсії (безболісне взяття шматочка слизової для гістологічного дослідження, при необхідності).

Крім того, ендоскопічне обладнання укомплектовано відеосистемою, що збільшує зображення в 10 разів і виводить його на монітор. Це означає, що проведену Вам гастроскопію Ви зможете простежити на екрані.

Вибирайте самі - ковтати ендоскоп, товщиною до 1,5 см або 0,5 см? Отримати попередній або точний діагноз? Мати опис дослідження на папері нерозбірливим почерком або мати електронний носій з чітким записом?

Здається, відповідь однозначна і очевидна.

Вартість проведення процедури відеогастроскопії становить 550 грн.

Можливе проведення гастросокопіі під наркозом.

Наркоз - 1000 грн, наркоз (для проведення колоноскопії і гастроскопії - одночасно) - 1500 грн.

© 2010 - 2020 Медичний центр Ла Віта Сана