Сечостатеві інфекції

Надрукувати

Сечостатеві інфекції

Під сечостатевою інфекцією слід розуміти патологічний процес, який викликається мікроорганізмами з розвитком запальної реакції, яка може закінчиться одужанням при своєчасному зверненні пацієнта або хронізації процесу, коли періоди уявного благополуччя чергуються із загостреннями.

ВООЗ, сечостатеві інфекції:

Найчастіше сечостатеві інфекції викликаються: мікоплазма, уреаплазма, хламідії, гонококи, трихомонада, бліда трепонема (сифіліс), стафілококи, стрептококи, кишкова паличка, грибки, віруси (герпес, цитомегаловірус, папіломовірусу).

Шляхи зараження:

Скарги пацієнтів:

У чоловіків сечовипускальний канал в 3-4 рази довше ніж у жінок, тому лікування запалення (уретрит) більш складне тривалий. Симптоми: печіння і біль при сечовипусканні, посилення болю до кінця сечовипускання, часті позиви на сечовипускання, відчуття неповного випорожнення сечового міхура, поява виділень слизового або слизово-гнійного характеру. Загальні симптоми інтоксикації: головний біль, розбитість, втома, температурна реакція. При простатиті частими скаргами є біль в низу живота, в паху, промежини, виділення з уретри, збільшується кількість нічних сечовипускань, еректильна дисфункція (зниження потенції). При везикулите (запалення насінних пухирців) біль в крижах, паху, яєчках, дискомфорт при сечовипусканні.

У жінок: болючість і різі при сечовипусканні, свербіж, поколювання в нижніх відділах живота, виділення з піхви з неприємним запахом.

Діагностикою та лікуванням сечостатевої інфекції займається тільки кваліфікований фахівець відповідного профілю (гінеколог, уролог). Всі спроби лікується самостійно, звертатися за допомогою до знахарів, провидців, народних цілителів обернеться занедбаність процесу, який можна було вилікувати при своєчасному зверненні до лікаря.

Автор: лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД - Олійник В. А.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.