Яндекс.Метрика

Уважаемые пациенты!

В связи с военными действиями медицинский центр Ла Вита Сана временно приостанавливает свою работу.

О возобновлении работы сообщим дополнительно.   

Молочниця - це грибкова інфекція

Молочниця - це грибкова інфекція

Молочніца може мати різновиди:

  • жіноча;
  • чоловіча;
  • молочниця новонароджених.

Молочниця у жінок тільки в 30% випадків з'являється після статевого контакту, в інших - 70% випадків розвивається на тлі зниженого імунітету. Молочниця у жінок має характерні прояви: вагінальні виділення густі, часто творожистого характеру, виражений свербіж або печіння в піхву, що посилюються в нічний час; на статевих губах з'являється білий наліт. При статевому контакті може з'явиться біль.

Молочниця у чоловіків протікає практично безсимптомно. Рідко - має клініку уретриту (запалення сечовипускального каналу). При цьому обов'язково пам'ятати, що венеричні захворювання рідко зустрічається в однині вимагають при діагностиці комплексного обстеження. Молочниця у чоловіків проявляється неприємними відчуттями при сечовипусканні і статевому акті, появою свербіння і печіння, набряку і почервоніння крайньої плоті і голівки статевого члена; на голівці з'являється білуватий наліт. Молочниця не характерна для чоловіків і якщо вона все ж має місце, - це свідчить про значне зниження імунітету.

Молочниця у новонароджених - це дуже поширене захворювання у дітей, тільки проявляється в різному ступені тяжкості. Викликається грибком Candida, який практично завжди присутня на слизовій. У благополучному стані розмноження цього грибка пригнічується багатьма іншими мікроорганізмами, але при певних порушеннях в організмі, співвідношення мікрофлори порушується, грибок Candida починає активно рости і, як наслідок, розвивається молочниця.

Молочниця з'являється частіше, коли починається період прорізування зубок, тобто коли у дитини нездужання, або, коли малюк починає самостійно повзати, ходити і у нього в роті з'являється все, що зустрічається на шляху.

Як проявляється молочниця? На слизової порожнини рота (внутрішня поверхня щік, ясна, язик) у дитини з'являється наліт у вигляді білих бляшок або плям, який легко знімається, а під ним - почервоніння або навіть ранка, - вхідні ворота для інфекції: ці то і небезпечна молочниця. Без лікування, наліт може поширитися на всю слизову порожнини рот так як. Саме смоктання викликає біль.

Як лікувати молочницю? Обсяг лікування може визначити тільки лікар: від місцевої обробки порожнини рота розчином питної соди або меду (якщо у дитини немає алергії нпа мед) до прийому протигрибкових препаратів.

Чи існує профілактика молочниці? Звичайно! Давайте малюкові після кожного годування чайну ложку теплої води - це відновить співвідношення мікроорганізмів в порожнині рота. Дотримуйтесь правил гігієни: перед годуванням обмийте груди, простерилизуйте соски, тримайте в чистоті всі, до чого торкається дитина. Загартовуйте малюка, зміцнюйте його імунітет. Нехай Ваш малюк росте здоровим!

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

© 2010 - 2022 Медичний центр Ла Віта Сана