Яндекс.Метрика
previous arrow
next arrow
Slider

Уважаемые пациенты!

В связи с военными действиями медицинский центр Ла Вита Сана временно приостанавливает свою работу.

О возобновлении работы сообщим дополнительно.   

Кортизол і збільшення ваги

Як бачимо хронічний стрес при неправильній дієті, зокрема, може збільшити рівень кортизолу в організмі.

Це, в свою чергу, призводить до накопичення жиру в черевній порожнині.

Збільшення рівня кортизолу може бути причиною, чому деякі люди не реагують на дієти і фізичні вправи. Ось деякі факти, які проллють світло на відношення між кортізолом і збільшенням ваги.

1. Що таке кортизол?

Кортизол є гормоном, який виробляється в надниркових залозах у відповідь на всі види стресу. Кортизол має різні функції в організмі, в тому числі: підтримує метаболізм глюкози, регуляції артеріального тиску, рівень інсуліну і цукру крові, імунну систему, бере участь у запальних реакціях. Секреція кортизолу в організмі схильна до добового ритму - вище вранці і нижче вночі.

Вікова макулярна дегенерація

Вікова макулярна дегенерація (ВМД) - це найпоширеніша причина незворотною втрати зору у людей похилого віку. Уражається центральна область сітківки (макули). ⠀

Фактори виникнення ВМД: ⠀

  • вік;
  • куріння;
  • спадковість;
  • надлишкова сонячна інсоляція;
  • расова приналежність.

Існує дві форми макулодистрофії: суха і ексудативна. ⠀

Фіброзно-кістозна мастопатія

Мастопатія - одне з найпоширеніших захворювань молочної залози, при якому з'являються болі в грудях, ущільнення і розширені молочні протоки.

Молочні залози регулюються п'ятнадцятьма різними гормонами і будь-який збій в цій регуляції веде до гормонального дисбалансу, тобто мастопатії; крім того, стан гормональної системи передається від мами до дочки, тобто у спадок.

Істотну роль в розвитку мастопатії грає стрес, аборти, відсутність пологів, відсутність (або недовгий, кілька місяців) годування грудьми, захворювання щитовидної залози, яєчників (запалення, кісти), наднирників, куріння, зловживання жирною їжею і ін.

Внутрішньоматкова інсемінація - один з методів лікування безпліддя

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) - вважається класичним і простим метод допоміжної репродуктивної медицини, проходить безболісно і не викликає побічних ефектів на відміну від методу ЕКЗ. Він полягає у введенні попередньо підготовленої сперми партнера (чоловіка) в порожнину матки.

Методика інсемінації полягає в скороченні шляху сперматозоїдів до мети: при ВМІ вони відразу виявляються в порожнині матки, а потім - в маткових трубах, де відбувається контакт з яйцеклітиною. Особлива цінність ВМІ в тому, що зачаття відбувається в природному середовищі.

Лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби

Найчастіше болі в грудній клітці бувають при ішемічній хворобі серця (ІХС) та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Болі при цих станах дуже схожі: відчуваються за грудиною, пекучі і тиснуть за характером, віддають в плече або в межлопаткову область.

Гастроезофагеальна хвороба розвивається при занедбаності шлункового вмісту в стравохід; постійний контакт слизової стравоходу з вмістом шлунку, мають кислу реакцію і травні ферменти викликає її запалення.

Клінічно ГЕРХ проявляється печією, відрижками, болями в лівій половині грудної клітини і за грудиною, болючим ковтанням, появою кашлю і захриплості голосу.

Захворювання (запалення) слизової шлунка і 12-палої кишки має назву гастродуоденіт. По суті гастродуоденіт - це форма гастриту (запалення слизової шлунка) і буває він гострий (болі короткочасні) і хронічний (болі постійні і інтенсивні).

При гастродуоденіті страждає весь шлунково-кишковий тракт. Це відбувається тому, що діяльність органів травної системи (секреторна і евакуаторна) схильна до впливу гормонів, які виробляються 12-палої кишки.

Причиною розвитку гастродуоденита є підвищена кислотність шлункового соку, захворювання печінки і жовчовивідних шляхів, порушення в роботі ендокринних органів, вживання дуже гарячої, дуже холодної або гострої їжі; а крім того, потрапляння в травний тракт бактеріі Helicobacter pylori і спадкова схильність.

Лікування гастриту

Гастрит - так називається запалення слизової шлунка. Розвивається гастрит при порушенні режиму харчування, вживання жирної і гострої їжі, алкоголем, куріння, стреси, інфікуванні бактерією Helicobacter pylori.

Клінічно виділяють гастрит гострий і хронічний. Хронічний же гастрит ділиться на поверхневий і атрофічний. Атрофічний гастрит - передракові захворювання.

Гастрит - це захворювання, при якому порушується всмоктування поживних речовин, вітамінів, що в свою чергу веде до розвитку інших захворювань (наприклад, анемії, пухлини).

При гастриті хворих турбує: біль в надчеревній ділянці, печія, відрижка, нудота, зниження апетиту.

Проблеми зі щитовидною залозою: 17 перших ознак

Щитовидна залоза - залоза внутрішньої секреції організму людини, входить до складу ендокринної системи, синтезує гормони, які необхідні для підтримки гомеостазу.

Щитовидна залоза є симетричним органом і складається з двох часток і перешийка.

Основні функції тиреоїдних гормонів:

Родимки. Діагностика, методи видалення, профілактика меланоми

Шкіра людини являє собою природний «щит», який захищає організм від негативних факторів навколишнього середовища. В даний час в усьому світі все більше побоювання є злоякісні новоутворення, пухлини шкіри.

Складна структура шкіри включає в себе клітини різних тканин, кожна з яких може піддатися злоякісної трансформації.

Новоутворення поділяються на такі групи:

Лікування оніхомікозу

Оніхомікоз - поразка нігтьової пластини дріжджовими грибками. Починається захворювання з бокового краю нігтя, коли в його товщі виявляються жовтуваті або сірки плями; надалі ніготь потовщується і кришиться.

Процес поширюється і захоплює всю нігтьову пластину, руйнуючи її. Тому вкрай важливо вчасно звернутися до лікаря за отриманням кваліфікованої допомоги.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Лікування мікроспорії і трихофітія

Грибкове захворювання шкіри, при якому на волосистій частині голови з'являються поодинокі великі або множинні вогнища ураження, що мають круглу або овальну форму. Волосся, в зоні ураження, обламуються і змінюють колір.

Вогнища без запальних проявів, добре окреслені, трохи підняті над шкірою, в центрі покриті лусочками. Іноді захворювання протікає бурхливо, у дітей - з збільшенням шийних лімфовузлів, підвищенням температури тіла, нудотою і блювотою, іноді - з алергічним висипом.

Лікування епідермофітії

Епідермофітія - грибкове ураження шкіри. Виділяють епідермофітію пахову і епідермофітію стоп. Захворювання передається через предмети догляду (губка, клейонка). Хворіють частіше чоловіки - уражаються великі складки: міжсіднична, пахово-стегнова; в них з'являються червоно-коричневого кольору плями; вони симетрично розташовані, по краю мають запальний валик, покритий дрібними бульбашками, лусочками і корочками.

Плями можуть зливатися, утворюючи великі вогнища. Наявність таких запальних вогнищ суб'єктивно супроводжується хворобливістю і свербінням, особливо при ходьбі.

Різнобарвний лишай

Різнобарвний лишай - це грибкове ураження шкіри. Має іншу назву - висівковий лишай. Характеризується появою на шкірі жовтувато-коричневих плям без ознак запалення, які спочатку з'являються у гирл волосяних фолікулів і з плином часу збільшуються в розмірах, зливаються між собою, змінюють колір.

Ці кольорові плями знаходяться на рівні шкіри, практично не викликають занепокоєння (рідко - легкий свербіж) і легко лущаться.

Діагностика захворювання проводиться лікарем з використанням лампи Вуда.

Протікає захворювання тривало. Після клінічного одужання можуть бути рецидиви.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

Лікування фурункула

Фурункул - це гнійно-некротичні запалення волосяного фолікула з переходом запалення на навколишні тканини. Викликається золотистим стафілококом. Може розташовуватися на будь-якій ділянці тіла, де є волосся.

Особливих труднощів для діагностики не представляє при типовому перебігу. В окремих випадках вимагає диференціальної діагностики з гідраденітом ( «хмиз вим'я»), на сибірку і трихофитией. Для правильної діагностики велике значення має анамнез, особливо контакт з тваринами, відсутність хворобливих проявів, присутність грибкової інфекції, виявленої мікроскопічно.

При фурункули гнійне запалення поширюється на весь волосяний фолікул, потових залоз і навколишню ткан

Лікування фолікуліту

Фоллікуліт - гнійне запалення волосяного фолікула. Викликається найчастіше стафілококом, що потрапляють в зону волосяного фолікула при недотриманні особистої гігієни, за наявності дрібних пошкоджень і мокнуть.

З метою діагностики проводиться ряд досліджень, що визначають стан волосяного фолікула; виділяється збудник, що викликав запалення (для виключення специфічної природи захворювання (сифілісу чи гонореї); визначається наявність супутньої патології, яка сприяє розвитку гнійного процесу.

Лікування імпетіго

Імпетіго - це різновид піодермії - поверхневе, дуже заразне гнійничкові захворювання шкіри. Найчастіше захворювання зустрічається у дітей. Дорослі, в основному чоловіки, заражаються при голінні. Часто імпетиго розвивається як ускладнення інших захворювань: дерматозу, екземи, нейродерміту і т. д.

Найчастіше захворювання закінчується без ускладнень, але при неправильному лікуванні можливі ускладнення з боку нирок (нефрити) і серця (міокардит). Якщо імпетиго викликано стафілококами велика ймовірність ускладнень у вигляді абсцесів і флегмон.

Лікування піодермії

Піодермія - гнійничкові ураження шкіри, яке викликається стрептококами і стафілококами. У розвитку захворювання велику роль відіграє наявність різних ендогенних порушень (цукрового діабету, хвороб крові, авітамінозу, ожиріння, хвороб печінки і т. Д.) І зовнішніх впливів (мікротравми, переохолодження, перегрівання, неповноцінне харчування і т. д.).

Діагноз встановлюється на підставі клінічних проявів, виявлених лікарем і лабораторних даних, а саме: клінічного аналізу крові, загального аналізу сечі, аналізу крові на RW, мікробіологічного дослідження гною з вогнища ураження з виділенням збудника і визначенням його чутливості до антибактеріальних препаратів, імунологічні дослідження. За свідченнями призначається консультація терапевта, ендокринолога, невролога.

Лікування оперізувального лишаю

Оперізувальний лишай викликається вірусом герпесу людини 3, який стає активним при ослабленому імунітеті. Розвиток оперізувального лишаю завжди гостре. Захворювання проявляється гострим болем або печіння в шкірі, сверблячкою, появою висипу і пухирів по ходу міжреберних нервів, лихоманкою, підвищенням температури тіла, лихоманкою, загальним нездужанням.

З плином часу бульбашки лопаються і на їх місці залишаються пігментовані ділянки.

Лікування простого герпесу

Существует безліч видів герпесу, але тільки деякі види його викликають захворювання у людей.

Віруси простого герпесу 1 і 2 - найпоширеніші. ВПГ 1 викликає ураження шкіри обличчя, рук і ніг, верхньої половини тулуба. "Лихоманка на губах" теж викликається вірусом простого герпесу.

Вірус герпесу людини 3 викликає розвиток оперізуючого лишаю і вітряної віспи.

Вірус герпесу людини 4 є збудником мононуклеозу, його ще називають вірусом Епштейна-Барра.

Вірус герпесу людини 5 - збудник цитомегаловірусної інфекції.

Порушення функції потових залоз

Потові залози - залози, які на розташовуються тілі людини, причому нерівномірно: найбільше їх в пахових і пахвових областях, на підошовної поверхні стоп і долонях.

Навіщо потрібні потові залози?

Для охолодження поверхні шкіри і виведення продуктів обміну. Що виробляється потовими залозами секрет - піт - стерильний, але через потрапляння в нього різноманітних мікробів, швидко набуває запах.

Крім того, запах поту забезпечується 250 видами хімічних речовин, тому запах поту індивідуальний.

При нормальній функції потових залоз в день виділяється до 0,8 л поту, а при їх захворюванні, кількість поту може збільшиться в 10 разів.

Лікування кропив'янки

Кропив'янка - часте захворювання, з якими пацієнти звертаються до лікаря. У той же час - це захворювання складне в плані діагностики.

Багато захворювань з різною природою виникнення, мають схожі клінічні прояви, об'єднуються терміном «кропив'янка». Виявляється кропив'янка висипаннями у вигляді пухирів і їх скупченнями, шкіра навколо них червоного кольору.

А крім того, пухирі можуть переміщатися: сьогодні вони на руках, завтра - на ногах і т. Д. Захворювання може супроводжуватися сильним свербінням шкіри і підвищенням температури тіла загальною слабкістю і нудотою.

Лікування екземи

Ви виявили у себе запалену ділянку шкіри з висипом, яка супроводжується постійним сверблячкою. Якщо бульбашка висипу розкриється, на його місці з'являється хвороблива ранка. Може підвищитися температура тіла (період загострення). Після стихання запалення шкіра стає сухою, починає тріскатися.

Ці симптоми характерні для всіх видом екзем, а їх безліч:

Лікування токсикодермії

Токсікодермія - це гостре запалення шкіри (або слизової), яке розвивається в результаті дії подразника, найчастіше лікарського препарату, що надходить в організм різними шляхами: при вдиханні, через рот, ін'єкційно в вену, під шкіру або внутрішньом'язово. Наступною причиною розвитку захворювання є продукти харчування.

Токсикодермія може бути фіксованою (з'являється одне або кількох круглих або овальних плям, червонуватого кольору, які з часом приймають коричневий відтінок) і поширеною, що протікає під виглядом кропив'янки, червоного плоского лишаю, багатоформна еритема, алергічного васкуліту, червоного вовчака і рожевого лишаю Жильбера).

Атопічний дерматит

Аллергіческое, дуже поширене хронічне захворювання шкіри. Основним його симптомом є свербіж шкіри.

Причиною атопічного дерматиту вважають порушення в імунній системі. Перші прояви дерматиту можуть виникати у дітей до року. Чоловіки хворіють частіше.

Надалі до свербіння приєднується підвищена чутливість шкіри до різного роду подразників. До вечора свербіж посилюється, з'являються висипання і розчухи.

Видалення папіллом

Папіллома - доброякісне новоутворення шкіри на тонкій ніжці, рідше на широкій основі, діаметром від кількох міліметрів до 1 см. Поверхня папілом нерівна, іноді нагадує кольорову капусту. Папіломи шкіри можуть бути різного забарвлення - від білої - до коричневої. Викликаються найчастіше папіломавірусом.

Папіломи можуть бути одиничними і множинними, вродженими і набутими. Отримати вірус папіломи можна при контакті. Невидалені папіломи швидко розростаються, збільшуючись в розмірах і кількості, забезпечуючи, таким чином, захворювання - папіломатоз.

Псоріаз

Псоріаз - поширене захворювання шкіри, яке з'являється раптово: на шкірі ліктів, колін, волосистої частини голови з'являються дрібні рожеві поодинокі вузлики, вкриті сріблястими лусочками. Згодом вузлики розростаються, зливаються між собою, покриваючи все більшу поверхню шкіри. Уражені ділянки супроводжуються сильним сверблячкою, а при розчісуванні їх формуються псоріатичні бляшки.

Іноді захворювання зникає самостійно також, як і з'являється; іноді, з плином часу посилюється.

Видалення бородавок

Бородавкі - доброякісні новоутворення шкіри, що мають чіткі межі, колір, подібний шкірі і горбисту поверхню. Поява бородавок має вірусну природу. Видів і типів вірусів, що викликають появу бородавок дуже багато, тому і бородавки зустрічаються різні: найчастіше - це прості бородавки, але можу бути і підошовні, і ниткоподібні і плоскі. Зустрічаються бородавки в будь-якому віці, але все ж більш часто - у підлітків. У деяких випадках, доброякісні бородавки можуть переродитися в злоякісні.

Лікування базаліоми

Базаліома найбільш часто зустрічається різновид раку шкіри, приблизно 80% всіх випадків. Однак, до злоякісних захворювань її можна віднести досить умовно, так як цей вид пухлини практично не метастазує і не загрожує життю пацієнта. Справа в тому, що опухололевідние клітини, що розноситься з током крові по всьому тілу припиняють проліферацію, тобто розмноження через відсутність вироблення в стромі пухлини чинників зростання.

Алопеція - випадання волосся

Ріст волосся відбувається циклічно: стадія зростання - анаген, потім коротка перехідна стадія - катаген, тривала (до 7 років) стадія спокою, і телоген - стадія, коли волосся перестає рости і випадає.

Алопеція - випадання волосся або облисіння - набуте захворювання або фізіологічний стан, при якому повністю або частково зникають волосся, частіше на голові, рідше на інших частинах тіла, що часто призводить до психологічної травми. Всі види облисіння ділять на два типи - рубцеві і нерубцовие, в залежності від залучення в патологічний процес шкіри волосистої частини тіла.

Халязіон. Причини появи. Методи лікування

Халязіон - неінфекційний, хронічний запальний процес в хрящової тканини біля мейбомиевой залози. Захворювання пов'язане з дисфункцією мейбоміевих залоз.

Мейбоміевий залози - це різновид сальних залоз, розташованих в товщі хрящової пластини століття, гирла вивідних проток відкриваються поруч з лінією росту вій і мають вигляд сірих точок.

Основною функцією цих залоз є створення ліпідного або жирового шару слізної плівки, що забезпечує комфортне моргання. Якщо з якоїсь причини порушений фізіологічний пасаж ліпідного секрету по вивідній протоці мейбомиевой залози, ліпідна мастило накопичується всередині протоки, розширює його що сприяє формуванню округлого щільного освіти - халязиона.

Синдром сухого ока: причини, симптоми, лікування

В даний час багато пацієнтів скаржаться на дискомфортні відчуття в очах, сухість, сльозотеча. Найчастіше це пов'язано з синдромом сухого ока (ССД).

У нормі очей постійно зволожений, це одна з умов його нормального функціонування.

В основі виникнення даної проблеми лежить порушення стабільності слізної плівки, що покриває передню поверхню очного яблука.

Катаракта. Причини, симптоми, діагностика та лікування

Що ж таке катаракта?

Це найбільш часто зустрічається захворювання ока, яке призводить до поступового зниження зору через помутніння ядра або кори кришталика.

Катаракта - захворювання, яке діагностується у осіб середнього і літнього віку (за винятком вродженої катаракти).

Коротка вуздечка статевого члена

У нормі голівка статевого члена оточена крайньою плоттю, яка складається з двох листків (зовнішнього і внутрішнього), які зближуючись з задньої поверхні головки, утворюють тонку, еластичну, добре розтягується вуздечку.

Парафімоз

Серйозним ускладненням фімозу является ПАРАФІМОЗ. Розвивається при здавленні головки статевого члена зрушеної за неї крайньою плоттю. Цей стан вимагає термінової допомоги, тому що при стисненні рясно забезпечується кров'ю головки статевого члена по колу крайньою плоттю ( «зашморг»), швидко розвивається набряк, що веде до різного роду ускладнень.

У дорослих парафимоз може виникнути, наприклад, в процесі статевого акту, у дітей - при неправильному проведенні гігієнічних заходів.

Видалення конділом

Конділоми - це доброякісні пухлини шкіри, що зовні нагадують цвітну капусту.

Кондиломи бувають різні: широкі і загострені. Зустрічаються, як правило, на статевих органах чоловіків і жінок. У чоловіків - на крайньої плоті, голівці статевого члена, в сечівнику. У жінок - на статевих губах, на вході в піхву і його стінках, шийці матки, цервікальному каналі.

Причиною появи кондилом є вірус папіломи людини, передається при статевому контакті і відноситься до захворювань, що передається статевим шляхом. На сьогоднішній день це захворювання можна вважати масовим.

Кіста яєчка і придатка

Кіста яєчка - це доброякісне новоутворення, що містить рідину. Клінічно кіста визначається як мягкотканное, гладке, еластичне освіту в мошонці. Розміри таких кіст можуть бути від 1 см до значних.

Причини, що викликають появу кіст, не встановлені.

Скарг не викликають і виявляються, як правило, самостійно або є знахідкою при УЗД дослідженні.

Водянка оболонок яєчка

В медицині це захворювання називається гідроцеле. При цьому захворюванні між листками оболонок яєчка накопичується рідина. Водянка яєчка може бути вродженою і набутою. Вроджена гідроцеле зустрічається у дітей в тих випадках, коли ще внутрішньоутробно були порушені процеси опускання яєчка в мошонку. Придбане - розвивається як ускладнення після запальних захворювань або травм органів мошонки. Водянка яєчка, за течією, може бути гострою і хронічною. Рідина в оболонках, як правило, накопичується повільно і не супроводжується болем.

Везикуліт

Скарги пацієнтів на високу температуру, озноб, болі в паху, внизу живота або в області прямої кишки; хворобливе семяизвержением, часто з домішкою крові, - вказують на гостре запалення насінних бульбашок - везикулит.

Діагноз підтверджується спеціальними лабораторними дослідженнями та УЗД. Обсяг досліджень визначає лікар. Найсучасніша технічна база і кваліфікація лікаря нашого медичного центру дозволять в найкоротші терміни діагностувати дане захворювання і призначити ефективне індивідуальне лікування.

Сечокам'яна хвороба

Сечокам'яна  хвороба (СКХ) - захворювання, при якому утворюються камені в нирках, сечоводах, сечовому міхурі.

Розвитку сечокам'яної хвороби сприяють: генетичний (спадковий) фактор, анатомічні особливості будови сечової системи, перенесені запальні захворювання (цистит, пієлонефрит), захворювання ускладнюють пасаж сечі (аденома, простатит з ригідністю шийки сечового міхура), порушення обміну речовин, жорстка вода, жаркий клімат, часте вживання гострої, солоної, кислої, копченої їжі, малий обсяг вживаної рідини за добу.

 

Пієлонефрит

Піелонефріт - запалення нирок (мисок), проявляється хворобливістю в області попереку, підвищенням температури, розладами сечовипускання.

З повним прейскурантом цін медичного центру "Ла Віта Сана" Ви можете ознайомитися на сторінці Ціни.

 

 

  1. Генітальний герпес
  2. Лікування хламідій
  3. Діагностика та лікування уреаплазмозу
  4. Лікування гарднереллезу
  5. Мікоплазмоз
  6. Діагностика та лікування кандидозу
  7. Аденома передміхурової залози (АПЖ)
  8. Діагностика та лікування цистіту
  9. Епідидиміт
  10. Лікування фімозу
  11. Лікування простатиту
  12. Уретрит
  13. Хвороби нирок і сечовивідних шляхів
  14. Пороки серця
  15. Блокади серця
  16. Атеросклероз
  17. Артрит і артроз
  18. Аритмія
  19. Щитоподібна залоза
  20. Захворювання надниркових залоз
  21. Лікування гірсутизму
  22. Схуднення (лікування ожиріння)
  23. Гіпоглікемія
  24. Діагностика та лікування цукрового діабету
  25. Хвороби кровотворних органів
  26. Ішемічна хвороба серця
  27. Гіпертонічна хвороба
  28. Лікування нейроциркуляторної дистонії
  29. Лікування трахеїту
  30. Бронхіт
  31. Пневмонія
  32. Простудні захворювання
  33. Бронхіальна астма
  34. Лікування цервіциту
  35. Лікування фіброміоми матки
  36. Урогенітальні розлади в менопаузі
  37. Пієлонефріт
  38. Сальпінгіт
  39. Аднексит
  40. Діагностика та лікування кольпіту

Сторінка 1 із 3

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

пр. Тракторобудівників, 126
м. Харків


+38 (067) 198-05-32 (viber)
+38 (050) 568-79-42


lavitasanaclinic@gmail.com


 

© 2010 - 2022 Медичний центр Ла Віта Сана